Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano katės
Titulinis Blogai Canagan konservai

Canagan konservai


AusraB, 2016-01-12 23:49:30
Sveiki visi,

Kai turėjau savo pirmąją katę, tai buvo maždaug prieš 30 metų, maisto pasirinkimas buvo labai minimalus. Nina (mano pirmoji katė) atkeliavo iš mano šeimos narių namų, kai jie turėjo persikraustyti ir iškart susiformavo skonį tk vienos rūšies maistui. Ji nebuvo susidomėjusiu jokiu kitu maistu, tik vieno gamintojo maistu ir tik kelis kartu paragaudavo sauso maisto. Ji buvo tuo patenkinta ir ėdi tą patį maistą 10 metų kol gyveno su manimi. Šiomis dienomis kačių maisto pasirinkimas ( gyvųnų maisto pasirinkimas apskritai) yra begalinis. Nuo sauso iki šlapio ir dar daugelio alternatyvų. Tai yra labai puiku, nes Oli ir Nubes yra super išrankūs taip pat pastarosiomis dienomis neišlaiko susidomėjimo jokiu maistu.

Taigi nusprendėme šerti kates tik aukštos kokybės sausu ėdalu ir truputis konservų. Išbandėme daugybę gamintojų, nuo organiško pašteto iki mėsos padaže.Nei Oli nei Nubes neėdė pašteto, tačiau joms patiko viskas kas buvo su padažu. Jie tiesiog suvalgydavo padaža, o visą kitą palikdavo dubenėliuose džiūti. Tačiau netgi tai po kelių dienų jiems atsibodo, netgi jeigu keitėsi skonis.

Prieš kelias savaites vaikštinėjome gyvūnų parduotuvėje, kurioje niekada nesame buvę, kad peržvelgtume jų kačių maisto pasirinkimą. Kaip ir tikejomės pilnos lentynos šlapio ir sauso maisto. Parduotuvės darbuotojas priėjo pasiteirauti ar mums reikalinga pagalba. Paaiškinome, kad ieškome šlapio maisto mūsų dviems išlepintiems katinams. Tarp pasiūlymų buvo gamintoja Canagan, kurios niekada nesame girdėję. Jie turi didelį pasirinkimą šlapio ėdalo su vištiena, kuri yra katinų mėgstamiausia. Nusprendėme nusipirkti 4 skardines pabandymui (nes nenorėjome padaryti klaidos iššvaistydami maistą), kurių sudėtyje buvo kumpio, krevečių, lašišos ir jautienos. Taip pat su vištiena jos pačios padaže su papildomais ingridientais, kad sukeltų susidomėjimą (be abejonės, kad būtų naudinga). Canagan kaip ir keltas kitų gamintojų nenaudoja grūdinės kilmės subproduktų, kurie tik sukelia virškinimo problemas kai kurioms katėms. Padažas padarytas tirštesnis naudojant tapijoką iš maniokų šaknies vietoj dažnai naudojamų kviečių.

Pradėkime skonio testą. Oli ir Nubes pradėjo lakti sultinį kaip ir su kitais konservais, tačiau šį kartą ir ėsti vištienos gabaliukus. Po kelių minučių dubenėlio viduryje buvo palikta skylė maiste taip, ka dnet patėsi dugnas. Sustūmiau visą maistą į vidurį ir po kurio laiko pastebėjau, kad buvo likę tik trupinėliai. Ar taip buvo ir visą savaitę? Taip! Turėjome būtinai nusipirkti dar kelias skardines, kad patenkintume paklausą. Nusipirkome 12 skardinių pakuotę internetu, tos pačios rūšies, kadangi norėjau patikrinti ar katėms tikrai atsibosta tas pats skonis. Likau nustebinta, nes Oli ir Nubes buvo labiau negu patenkinti tuo pačiu maistu 12 dienųm visada išlaižydami dubenėlį.

Rezultatas:
Kaip aukštos kokybės, Canagan šlapias maistas susideda tik iš mėsos ir truputis padažo. Mūsų abu kačiukai buvo labai susidomėję ir mes laimingi, kad galime juos maitinti tik tokiu produktu, kurio visi ingridientai yra vertingi.


šaltinis.: http://katzenworld.co.uk/2015/03/06/product-review-canagan-wet-food/

(blog'o reitingas 0)

Kiti šio vartotojo blogai:

AusraB, 2015-11-20 00:42:38
Royal Canin kačių maistas yra vienas iš daugybės prekių ženklų rinkoje. Meino meškėnų savininkams jis yra išskirtinis dėl to, jog turi specialią formulę Royal Canin 31. Meino meškėnų savininkai nori visko kas geriausia savo augintiniams....
AusraB, 2015-11-11 15:31:18
Nesenai nusipirkau skardinę Nutripe katėms su vištiena. Truputį baiminausi prieš atidarant skardinę, nes nežinojau kaip augintiniai reaguos į žarnokų kvapą ir skonį, kurie iš esmės yra karvių viduriai- skamba šlykščiai netgi jeigu yra labai...
reklama