Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano katės
Titulinis Blogai Kokią arbatą gersime?

Kokią arbatą gersime?


izabielka, 2011-02-15 18:24:45


Sveiki,
rašau šį blogą, kad parodyčiau kokių žiaurių žmonių būna. Negi neimanoma pagaminti arbatos nenuskriaudžiant mažesnio,silpnesnio už save?!

Kaip informavo didžiausia pasaulyje už gyvūnų teises kovojanti tarptautinė organizacija „PETA“, siekiant išbandyti arbatos poveikį sveikatai, su gyvūnais buvo atliekami žiaurūs eksperimentai. Milžiniška arbatos gamintoja „Lipton“ atliko daugybę eksperimentų su gyvūnais, norėdama sužinoti, savo gaminamos arbatos veiksmingumą sveikatai. Nors "PETA" teigimu, reguliuojančios tarnybos grindžia, kad tokie eksperimentai iki galo neįrodo poveikio sveikatai.

Gyvūnai buvo kankinami ir žūdavo, dėl to, kad būtų įgyvendintas rinkodaros planas ir būtų tiksliai žinoma apie arbatos sudėtį ir ingredientų poveikį. Žiaurūs bandymai buvo atliekami su triušiais, pelėmis, žiurkėmis ir paršeliais. Štai, kas atsitiko su gyvūnais, kurie tapo eksperimento aukomis:

– Triušiai buvo šeriami labai riebiu, didelį cholesterolio kiekį turinčiu maistu, taip dirbtinai gyvūnams buvo sukeliama aterosklerozė („kraujagyslių kalkėjimas“). Vėliau jie buvo girdomi arbata, norint pamatyti, ar tai padės sumažinti sukeltus organizmo pažeidimus. Po eksperimento trušiams buvo nukertamos galvos.
– Pelės kentėjo nuo skausmingo žarnų uždegimo. Norint pamatyti poveikį sveikatai, jos buvo šeriamos arbatos ingerdientais. Po eksperimetų pelėmis buvo atsikratoma uždusinant arba nusukant joms kaklą.
– Žiurkės buvo šeriamos labai cukringu maistu, vėliau joms buvo duodama arbata, siekiant pamatyti ar ji apsaugos smegenis nuo cukraus sukeltos žalos. Kitoms žiurkėms buvo praduriama pilvo sienelė ir jos buvo maitinamos radioaktyviais arbatos ingredientais per vamzdelį, einantį į skarandį. Taip buvo siekiama išnagrinėti arbatos absorbciją organizme. Po bandymo gyvūnai buvo nužudomi, sušaldomi skystu azotu ir sudaužomi.
– Paršeliai buvo nuodijami e coli toksinu (sukelia skysčių praradimą ir viduriavimą), vėliau duodama arbata. Buvo norima sužinoti, ar ji padeda išvengti skysčių praradimo ir viduriavimo. Po eksperimento jie buvo nužudomi.

Organizacija „PETA“ guodžia, kad mes neturime nustoti gerti „Lipton“ arbatą. Dar likę keletas rūšių, kurios nebuvo testuojamos su gyvūnais: Honest Tea, Twinings, Stash Tea, ir Luzianne Tea.

Žinokime kokią arbatą geriame,nors taip padėkime gyvūnams.
Ačiū
Izabielka

(blog'o reitingas +6)

Skaitykite komentarus 5
Kiti šio vartotojo blogai:

izabielka, 2011-03-19 22:27:48
Sveiki, Šiandien papasakosiu ką aš veikiu kai ateina vakaras, o tuo tarpu ir dėdė miegas į svečius užsuka ;) Bet jis užsuka tik pas šeimininkus.Aš pats išsikviečiu kai man reikia.Tai va pradėsiu nuo pradžių. Kai tik įjungiama maža švieselė,o...
izabielka, 2011-01-22 11:16:42
Sveiki, senokiai čia nesilankiau. Per tą laiko mano šeimininkė ir įsimilėjo, ir pradėjo lankyti saksofoną... O aš,nu ką aš, kaip visada-gyvenimo rutina:P Bet per tą laiką šeimininkė darosi vis liudnesnė...Juk ji taip nori šuniuko!Žinau...
izabielka, 2010-08-11 13:08:47
Sveiki draugai, Ehhh... Ir vėl sergu. Vakar buvome pas veterinarę, ir ji sakė, kad turbūt gavau šilumos smūgį. Varva seilės iš burnos, blogai jaučiuos, pakilo temperatūra... + šian mane baisiai išgąsdino šeimininkės brolis, kai siurbė grindis,...
reklama