Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano katės
Titulinis Blogai Norite tikekite,norite ne

Norite tikekite,norite ne


Wilkinson, 2013-04-02 15:14:20


Įvairių šalių simboliai ir prietarai

* Jei namie nėra šuns arba katės – name gyvena skūpi žmonės.( Portugalų patarlė)
* Jei juoda katė nusičiaudės šalia nuotakos – jaunieji visą gyvenimą bus laimingi .( Anglų prietaras)
* Jeigu laive yra juoda, be jokio balto plauko katė, kelionė pasiseks. ( Jūreivių prietaras)
* Prieš įeinant į naują namą, įleisti ten pirmai nakčiai juodą gaidį ir vištą, o antrai – juodą katę ir katiną. (Senovės Rusijos populiarius įsitikinimas).

* Juodakailė katė, šuo ir Naminis paukštis apsaugo nuo vagių. (Rusų liaudies prietaras)
* Jei priklydo juoda katė – netrukus įvyks vestuvės. ( Indijos Vakarų pakrantės posakis )
* Katės sugeba iškviesti mirusias dvasias. ( Senovės Kinų prietaras)Jei katė atsiveda juodą ir ryžą kačiuką, kad lydėtų sėkmė –juodą būtina pasilikti ,o ryžą padovanoti .( Šių laikų prietaras)
* Penktadienį, 13 dieną, visoms juodoms katėms šeimininkai privalo uždėti varpel ir išleisti į kiemą. ( Įstatymas Springse, Indianos valstijose, JAV )

* Juoda katė verandoje – gėrybės į namus. (Škotijos prietaras)
* Suomiai juodoms katėms yra neutralūs, tačiau jie labai bijo pilkų.
* Prancūzijoje, Bulgarijoje ir Anglijoje manoma, kad juodą katę gauti kaip dovaną – ypatingos pagarbos ženklas.
* Senovėje daugumoje Vakarų šalių, per audrą ir perkūniją, juodas kates išvarydavo už durų, kad žaibas netrenktų į namą.
* Jungtinėje Karalystėje manoma, kad, jei juoda katė perbėga Jums kelią arba ateina į Jūsų namus, tai reiškia, kad Jūsų laukia sėkmė.

* Anglijoje katė yra seksualinio patrauklumo simbolis. Senas anglų priežodis sako: "Jei namuose juoda katė – įsimylėjėliai šiuose namuose neišsiskirs“.
* Mūsų laikais daugelis energoterapeutų rekomenduoja turėti namuose juodą katę: turėdamos aukštą energetiką, juodos katės lengvai bendrauja su hipertonikais, sugeria į save neigiamą jų energijos perteklių. Jos ypač mėgsta miegoti ant savo šeimininko krūtinės, ar šalia jo galvos.Tai gali būti veikti kaip tikri vaistai: 10-15 minučių prieš miegą pašalins galvos skausmą ir nuovargį.

(blog'o reitingas +102)

Skaitykite komentarus 9
Kiti šio vartotojo blogai:

Wilkinson, 2013-05-29 10:15:48
Mano mielas Felex dingo be žinios 10.05.13,ta diena,kaip mes keiteme namus ir daug kartu buvome grįžę i senus namus pasižiūrėti ar jis grįžo,net maisteli palikę buvome,bet jis taip ir negrįžo.As ji visalaika prisiminsiu,nes jis yra labai...
Wilkinson, 2013-05-10 13:42:48
Vieno Prancūzijos miestelio ligoninės sode iš kažkur atsirado jaunas juodas katinas. Jis pradėjo aktyviai bendrauti su pacientais, be to, mieliau su tais, kurie jausdavosi itin blogai. Iš pradžių ligoninės personalas neįleisdavo katino į...
Wilkinson, 2013-03-21 10:07:22
Likau paskutinis iš savo broliu ir seserų,kai atėjo laikas ir man keliauti i naujus namus,nes mano šeimininkai ir taip jau pilni augintoju.Tad atėjo pagyvenusi moteris,aš labai bijojau jos,net nejau jai ant rankų o ji vis norėjo mane paimti ant...
reklama