Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Klausk eksperto
TitulinisKlausk ekspertoJei vėmė 5 kartus per dieną?

Jei vėmė 5 kartus per dieną?Gabrielaite44
Žinučių: 8
Labas vakaras, vakar kačiukas maždaug 3 mėnesių vėmė 5 kartus, 5-asis kartas buvo su trupučiu putų ir rožinės spalvos. Čia diskusijose paskaitėm, kad reikia duoti ketvirtį angliuko. Davėme truputį mažiau, ir dar skaitėme, kad duoti atvėsintos ramunėlių arbatos, tai tą angliuką ištirpinome ramunėlių arbatoj ir per pipetę sugirdėm. Negalėjom pas veterinarą važiuoti, nes naktis buvo. Jis tą dieną buvo mieguistas. Žadėjom šiandien, jei vėl bus toks apatiškas vežti į kliniką, bet dabar nei vieną kartą nevėmė, aktyvus. Neseniai pakeitėm maistą. Sakė kad "labai geras" bet abejoju. Ėdė katinėlis su malonumu. Skaitėm, kad gali būt apsirijimas, bet tiek daug kartų nebūtų vėmęs. Tai vat, dar davėm pieno į savaitę kokias 4 dienas. Tikriausiai ir tas pakenkė. Dabar visai nebeduodam pieno. Bet kačiukas graužia kambarinių gėlių lapus, ar nuo to taip pat galėjo vemti? Dabar laikomės bado dietos, labai mažai maistelio jam duodu. O į tą "gerąjį" net nežiūri. Kas atsitiko ir ar tikrai neduoti jam daugiau pieno?
2014-06-13 00:19:30
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26570
Nuodais šeriat, tai ne nuostabu , kad apsinuodijo . Kokia dabar jo būklė?
2014-06-15 23:48:58
Gabrielaite44
Žinučių: 8
Maistas "Matisse kitten 1-12 months". Sakė kad labai geras, su ryžiais, į tą jau net nebežiūri, maitinam dabar prekybcentrių tuo friskies junior šlapiu. Tai jo, kaip tik mes rytoj arba poryt vešim skieptyi ir pirmai apžiūrai. Beje, duodavom taip - ryte sauso friskies junior, per pietus šlapio friskies junior, o vakare dar biški šlapio ir daržovių ėdalo, kai pasibaigė daržovių ėdalas ir sausas ėdalas, tai ir pradėjom tą naują duot.
2014-06-13 18:45:10
Teja
Moderatorius
Žinučių: 9185
Susidėjo viskas. Jokiu būdu negalima katėms pieno,nes netoliaruoja laktozės.Faktas,kad apsinuodijo nuo gėlių. Nuo gėlių gali ir numirti. Čia labai rimta. Negalima mažo kačiuko ,nežinant kas yra ,laikyti "ant dietos". Ketvirtis angliuko ,praktiškai kaip ir nieko,galit duoti ir visą. Angliukas sutraukia visą brudą iš virškinamojo trakto. Pas veterinarą apsilankyti yra vistiek būtina, nes gali būti likę pasėkmių. Beja kokiu maisteliu maitinate.
2014-06-13 17:03:14
reklama