Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mice klubai
Kauno katės
narių: 110    prezidentas: Simute725
Kauno miesto kačių šeimininkus vienijantis klubas

Apie katytesAmelicka
Žinučių: 140
Sveiki, kačiuku myletojai Šioje temoje papasokosime apie musu katytes, pvz. kodel pasirinkote būtent šį kačiuka, kaip jį atradote, juo amžius, pomėgiai, istorijos ir pan.
2014-08-13 19:03:21
Amelicka
Žinučių: 140
Apie mano: ne viena is mano dvieju as nepasirinkau. Miryte gavo dovanu mano mires senelis per savo 55m. gimtadieni. Dabar Mirai yra 7 metai ir greit bus 8 . Ji tinginiauja beveik visa diena- arba miega po sofa, arba mano lovoj, ar mano mociutes lovoj. Tik 2 kartus per diena gali pazaisti su lazeriu ar kamuoliukais. Jos megstamiausias zaidimas yra toks: prie jos padedama paduske, po paduske as traukiu virvute, o ji gaudo. Miryte labai megsta buti balkone ir ziureti i pauksciukus (uz balkono lango mano mociute pakabino pauksciu nameli ir kiekviena diena seria paukscius). Viena diena i balkona net iskrido vienas.
O kas apie Felichita. Kai uzsinorejau dar vienos katytes, internete suradau Felichita. Ji man is karto patiko. Taigi ja ir pasiemem. Jai dar tik 4m. geguzeje suejo. Ji labai judri ir labai skiriasi nuo Miros charakteriu. Megsta vaikscioti lauke. Bandom mokytis triuku
2014-08-13 22:01:05
reklama