Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mice parkas

Savanniukas


Arabeska, 2015-12-29 11:04:10

Fedoras dežėje

Fedoro kailio raštai

Fedoras šildosi

Blogas apie Fedorą. Fedoras yra savannah veislės katinas. Jo dydis žinoma skiriasi nuo paprastų naminių katinėlių. Netgi kailis kitoks, pats plaukas toks storas ir šiurkštus (primena šunio). Jo vada yra F4 (jeigu taip galima pavadinti). Kas nesidomėjo F1, F2, F3... tai savannah veislės kačių klasifikavimas, pagal servalą - Fedoras yra F4 tai reiškia kad jis turi ne mažiau 6,25% servalo kraujo. Na, bet ne apie tai norėjau papasakoti.
Fedoras pas mus jau keletą mėnesių, ir jau daugiau galiu apie jį papasakoti. Savannos yra brangios katės, bet jų ištikimybė ir prieraišumas tikrai atsiperka! Fedoras yra neapsakomai protingas ir išdykęs katinas. Jis elgsena net panašus į šunį. Kas pas mus atvažiuoja šmaikščiai sako, kad jis katašunis.
Jeigu Fedoras mato, kad šeimininkas nenori žaisti - jis tiesiog ramiai prigulia šalia arba ant kelių, ir tyliai murkia. Jeigu mato, kad šeimininkas šiandien gerai nusiteikes tai akimirksniu savo nasruose atsineša savo mylimiausią žaislinę pelytę. Pastebėjau, kad Fedorui labai patinka žaisti su vandeniu. Kai aš einu valytis dantų, jis butinai žingsniuoja iš paskos, ir užšoka ant kriauklės, kai vanduo bėga jis prageda su letenėlėmis taškytis, o kartais net bando gerti vandenį iš čiaupo, visai nesvarbu kad per kojas ir nugarą bėga vanduo.
O didžiausia Fedoro silpnybė - dėžės. Kur tik namuose palieki didesnę kartoninę dėžę po kiek laiko greičiausiai joje snaus Fedoras. Po Kalėdų dėžių nuo dovanu kaip niekad daug. Fedorui tai neapsakomai patinka - jau visos dėžės išlandžiotos.
Dar Fedorui - kaip daugeliui katinų labai patinka šilti radiatoriai. Jis ant radiatorių gali snausti valandų valandas. Tačiau jeigu tik išgirsta savo vardą arba "ks ks ks" jis staigiai pakelia ausis, išsiražo ir lekia pas šeimininką.
Kasdieną mes su Fedoru išmokstam vis kažką naujo. Toks tas Fedoras. Pats meiliausias ir geriausias.
Kviečiu pasidomėti savannah veislės katėmis. Labai įdomi veislė! Ilgai domėjomes šia veisle kol pagaliau nusprendėme įsigyti FEDORĄ! :)reklama