Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mice parkas
Titulinis Mice parkas Markizas Markizas BLOG'ai Sarinos laimės/nelaimės akimirkos

Sarinos laimės/nelaimės akimirkos


leide666, 2015-09-19 16:52:23


Mano šeimininkė sako, kad pavojai tykoja ant kiekvieno kampo, ypač tuomet, kai šito nesitiki.
Per tuos 4 mėnesius, kuriuos gyvenu naujuose namuose ir man teko šiek tiek patirti - truputį nuotykių, skaudžių nutikimų ir laimingesnių dienų.
Vieną saulėtą, gražią, šviesią dieną laksčiau po butą, kol šeimininkės pusbrolis ruošėsi daiktus išvykimui į darbą tolimai kelionei. Tik staiga, pajutau, kai sunki koja užmynė man uodegos galiuką. Aš tik tyliai sukniaukiau, tada šoktelėjau ir kandau į tą užmynusią mano uodegą koją. Žmogus atsiprašė manęs, o aš atsiprašiau jo pasitrindama.
Praėjus savaitei nuo šio įvykio, netyčia pati šeimininkė balkono durimis prispaudė letenėlę. Tuo metu sėdėjau ant palangės, letenytę įkišusi į tarpdurį, kuomet šeimininkė norėjo uždaryti duris ir nepastebėjo mano įkištos kojytės. Visa laime, baigėsi gerai, kraujas nustojo bėgti (kliuvo per pagalvėlę), tai tebuvo įbrėžimas. Užtad dabar šeimininkė būna atidesnė ir kai sėdžiu ant palangės, ji prieš uždarydama duris pasižiūri ar nėra kokios mano kūno dalies įkištos.
O dar neper seniausiai buvau įkritusi į klozetą, mat jo dangtis yra palūžęs. Tačiau ištraukė tas pats pusbrolis, kuris buvo užmynęs man uodegą.

Va tiek nelaimingų atsitikimų nutiko.
O dabar truputį papasakosiu naujienų.

Neseniai sulaukiau pakeitimo su tualetu. Šeimininkė man nupirko uždarą tualetą, kuriuo esam abi patenkintos.
Taip pat pavadėlį, su kuriuo galiu išeiti į lauką pavaikštinėti gražiu, šiltu oru.

Kol kas tiek.
Sarina


Skaitykite komentarus 3

reklama