Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiDovanojuDovanojama Mišrūnė

Dovanojama Mišrūnė

Paskelbta: 2012-08-24 04:19:14   Peržiūrėta: 890
(Skelbimas negalioja)
Dar viena istorija prasidėjusi beveik sostinės centre, pasislėpusi po akmeniniais laiptais ir vieną dieną netikėtai iškišusi savo bailų snukutį lauk. Laukinė trispalvė katė į pasaulį išvedė keturis linksmus „šnypštukus“! Užbėgant įvykiams už akių, pasakysime, kad trispalvė mamytė neseniai buvo sterilizuota, tad daugiau tame kieme, iš po laiptų nebelandžios vis nauji, niekam nereikalingi spalvoti kačiukai.
Bet būtų baisiai liūdna šiems, jau pasaulį išvydusiems kačiukams leisti tiesiog sulaukėti, ir vargti beglobio gyvenimą gatvėje, todėl mažyliai sulaukę laisvos vietelės atkeliavo į „Naminukų“ globą!
Meluotume, jei pultume pasakoti, apie kačiukų jaukumą ir neišpasakytą meilumą žmogui... Tarpusavyje mažyliai duodasi, šoka polkutes, eina grumtynių, pasipyksta ir susitaiko, bet žmogus kol kas jiems atrodo per didelis, per keistas ir kiek baisokas. Ką jau čia baisokas, tikras baubas! O baubus kačiukai gąsdina šnypštimu. Žinoma, pamatę, kad niekas nieko blogo nelinki, nusiramina, įdėmiai spokso, gali sutikt ir pažaisti kartu mažumėlę, bet tam, kad eitų kartu miegoti ir murktų užsikabaroję ant kaklo, prireiks šiek tiek laiko.
Mažajai trispalvytei Širlei vos 1,5 mėn., ir nors katytė smulkiausia savo šeimynėlėje, ji kaip spalvotas margutis ritasi greičiau už kitus! Mažylė Širlė- bailiukė, į žmogų žiūri savo didelėmis melsvomis akytėmis ir nežino ko laukt, bet sulaukus švelnių prisilietymų ir glostymų, Širlė nusiramina ir po truputį pradeda jausti pasitikėjimą. Kol kas šis spalvų kamuoliukas labiau primena bėgantį siūlų kamuoliuką, bet net neabejojame, kad patekus pas mylinčius šeimininkus, ir pasijutus saugi, Širlė taps jauki katytė, kuri savo noru glausis prie žmogaus ir ieškos draugijos.
Mielas šeimininke, jei esi pasiryžęs susidraugauti su maža, švelnia bailiuke ir parodyti jai, kad su Tavimi galima drąsiai eiti gyvenimo keliu, skambink „Naminukams“ 867190721 arba 864830077 (Vilnius)!


Veislė: Mišrūnė
Amžius: 1 mėn.
   
Miestas: Vilnius
El. paštas: info@naminukai.org
Telefono nr.: 867190721

Nuotraukos


Mišrūnė
Mišrūnė
Mišrūnė
Mišrūnė
ankstesnis ankstesnis     5737 iš 6130     sekantis sekantis
reklama