Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiDovanojuDovanojama Mišrūnė

Dovanojama Mišrūnė

Paskelbta: 2014-08-01 11:34:57   Peržiūrėta: 3722
(Skelbimas negalioja)
Kam rainiukų gražuoliukų?
Ši nacionalinio grožio šeimynėlė į „Naminukų“ globą atkeliavo iš Tuskulėnų gatvės. Tiesiai iš po balkono. Keturi rainuoti vyrukai pasaulį išvydo beveik pusnyje, pačią šv. Velykų dieną! To kiemo katytes šeriančios moterys pataisė šeimynėlei sausos žolytės guolį ir suskubo ieškoti pagalbos.
Visi suprantame, kad niūrus gatvių gyvenimas kiekvieną pavasarį negailestingai "susidoroja" su galybe mažylių, gimusių tiesiog ne vietoje. Taip susiklostė, kad kaip tik tuo metu turėjome laisvą vietelę vienai šeimai priglausti, tad mamytė kartu su savo keturiais vyrukais buvo įkurdinta „Naminukų“ namuose.
Nors kačiukų mamytė atsargi laukinukė (tvarkant šeimos narvelį būnam ne tik apšnypšti, bet ir pamokyti nagučiais), tačiau kačiukai mamos įspėjimų ir pamokėlių ne itin klauso... Rainiukai smalsiai dairosi, noriai bendrauja su žmogumi, meiliai žaidžia ir visai nesibaimina.
Šiuo metu gražuoliams tik 1 mėnuo, bet jau laikas pasirodyti plačiajai visuomenei ir pradėti dairytis būsimų namų! Mažyliai bus dovanojami gegužės viduryje, bet jei pamatei savo svajonių augintinį, drąsiai skambink - galbūt vienas iš jų laukia būtent Tavęs! „Naminukų“ tel. 8 648 30077 (Vilnius).
P.s. O mes primename, jog „Naminukai“ savo globotinius dovanoja tik tvirtai apsisprendusiems, turintiems galimybę saugiai laikyti gyvūnus žmonėms, taip pat manome, kad gyvūnas negali būti dovana vaikui. Dovanojimo sąlyga: šeimininkai ateityje sterilizuos ir užkirs kelią gyvūnui susilaukti palikuonių, nepaliks jo gatvėje ar prieglaudoje, jei nutartų išvykti į užsienį, ir prieš imdami išsiaiškins, ar visi šeimos nariai to nori, ar nėra alergiški, ir niekam nedarys „gyvo siurprizo“.Norėdami priglausti vieną iš šių žavių mažylių, jei esate nusiteikę luktelėti, kol jie paaugs, savo kandidatūrą jau galite siūlyti el. paštu: info@naminukai.org.
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/13220
„Naminukai“ VšĮ
http://www.naminukai.org

Veislė: Mišrūnė
   
Miestas: Visi
El. paštas: info@naminukai.org
Telefono nr.: 864830077

Nuotraukos


Mišrūnė
Mišrūnė
Mišrūnė
Mišrūnė
ankstesnis ankstesnis     3392 iš 6134     sekantis sekantis
reklama