Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiDovanojuDovanojama Mišrūnė

Dovanojama Mišrūnė

Paskelbta: 2011-10-09 00:54:52   Peržiūrėta: 5122
(Skelbimas negalioja)
Labai ieškau namukų mano mylimukėm sesėm Burbulytei ir Pūkutei. Sesės gyveno sandėliuke, sterilizuotos ir buvo paskiepytos. Nugriovė jų sandėliuką, kur jos turėjo loveles, ir kur pasislėpti nuo blogų žmonių, lietaus ir sniego. Laikosi viename apleistame bute, bet jį, rodos, tuoj išpirks žmonės. Myliu jas labiau už viską pasaulyje. Baisiai skamba, bet taip yra.
Mane operavo 2 mėn. atgal, dabar sunkiai vaikštau. Per tą operaciją pasiilgau jų labiausiai. Tegul neperskaito mano šeima.
Jos labai gražios, labai protingos, ypatingai jų vyresnėlė Burbulytė. Pūkutė jos klauso, be vyresnėlės ji žūtų, jos - neperskiriamos. Labai labai noriu josm gerų namų. Nebegaliu taip gyventi, sveikata visai neleidžia. Jomis žavisi praeiviai, jos būtų puošmena ir džiaugsmas namams.
Dabar vis toliau ir toliau lydi link namų, , apgaudinėju, po pamaitinimo visiaip slepiuosi ir pabėgu. O širdis plyšta nuo Burbulytės akučių žvilgsnio, tokio liūdno ir prašančio: ''nebepalik, neškis, myliu". Dievuli, kad būčiau tik aš. Aš tą meilę perduosiu ir Jums, aš ją padovanosiu

Veislė: Mišrūnė
Amžius: 1 metai
   
Miestas: Vilnius
El. paštas: irena.jaskoniene@pylimas.lt
Telefono nr.: 861460885

Nuotraukos


Mišrūnė
Mišrūnė
Mišrūnė
ankstesnis ankstesnis     5934 iš 6134     sekantis sekantis
reklama