Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiParduodu su dokumentaisParduodama su dokumentais Meino meškėnas

Parduodama su dokumentais Meino meškėnas

Paskelbta: 2014-12-13 12:20:45   Peržiūrėta: 2399
(Skelbimas negalioja)
Parduodu Meino meškėno ir rusų mėlynojo mišrūniukus. Yra trys patelės ir trys patinėliai. Skelbimo nėjo patalpinti nepasirinkus "su dokumentais", atsiprašau.
Apie Meino meškėną labai svajojau, nes tai didelės ir mielos katės. Sužinoję mano pažįstami man pasiūlė įsigyti Meino meškėnę už prieinamą kainą, taip pas mus apsigyveno Dženė. Kai pradėjo rujoti, ieškojau irgi Meino meškėno, bet neradau, tad suleidau su kaimyno Rusų mėlynuoju. Gimė nuostabūs kačiukai trys panašūs į Meino meškėną, nes labai gauruoti, vienas kaip rusų mėlynasis, visas mėlynas, tik labai gauruotas su ilga nosimi pūkuotom ausim, (netilpo nuotrauka), Persis minkšto kailiuko kremiškai rainas apvaliom meškėniškom akim, Juoduliukas tai visa ruda, aksominio kailiuko, švelnaus charakterio, meino meškėno gaurus paveldėjusi katytė, Garfiukas gauruotas, pilnom prižėlusiom ausim, ryžiukas rainiukas, labai meilus, žaismingas, Margė netilpo, ji švelnaus kailiuko, ramaus charakterio, žaisminga, Paskutinėj nuotraukoj Žvaigždutė niekad nepailstanti, mėgstanti glostymą, murkianti, bet nemėgsta imama ant rankų, bet būna kaip šuniukas šalia žmogaus ir visur sekioja, labai smalsi.
Visi kačiukai yra mokomi neleisti nagų, nesibraižyti, nelipti ant stalo, neimti maisto, mokomi, kad kviečiami ateitų, bet ne vardais, o kac kac. Kad vardus patys šeiminkai sugalvotų.
Simboliškai už kačiuką prašom 120lt

Veislė: Meino meškėnas
Amžius: 2 mėn.
   
Miestas: Tauragė
El. paštas: jaunatis@mail.ru
Telefono nr.: 865253503

Nuotraukos


Meino meškėnas
Meino meškėnas
Meino meškėnas
Meino meškėnas
Meino meškėnas
ankstesnis ankstesnis     19 iš 110     sekantis sekantis
reklama