Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiParduodu su dokumentaisParduodama su dokumentais Persų

Parduodama su dokumentais Persų

Paskelbta: 2014-04-17 12:42:59   Peržiūrėta: 2070
(Skelbimas negalioja)
PERSŲ SIDABRINĖS ŠINŠILOS VEISLĖS KAČIUKAI
Kačiukai yra pagerinto tipo (trumpesnė nosytė). Motina atvežta iš užsienio, protėviai-šou klasės atstovai, nuolat dalyvaujantys parodose. Tėvas iš Vilniaus. Kačiukam 1,5 mėn.amž.,savarankiški, pripratinti prie tualeto,gali keliauti į naujus namus.
Kaina apie 650 lt, derinama

Šinšilos veislės katės paprastai prisiriša prie šeimininkų, yra gyvesnio charakterio, nei persai, meilesnės, taipogi lengviau prižiurimas kailiukas. Šinšilos spalva yra reta, nes ją sunku išgauti, dėl to ji yra garbinama vertintojų. Iki šiol pasaulio veislynuose ši veislė yra selekcionuojama. Daugiau informacijos apie šią veislę galima rasti internete.
Ir šiek tiek istorijos:
"Katė Šinšilos veislės buvo gauta JAV 1880 metais. Protėviu skaitosi katė su sidabriniu rainu.Po unikalių kačiukų gimimo, jie buvo vadinami Šinšila. Pradžioje "Šinšila" buvo vadinamas katinas, daugkartinis parodų laureatas.Iki šios dienos, jo iškamšą galite pamatyti Nacionaliniame istorijos muziejuje Didžiojoje Britanijoje.Šinšila yra turbūt vienas iš gražiausių kačių rūšių pasaulyje.Akivaizdu, kad jie atėjo iš sidabriniu rainų, kurie buvo kryžminami su persais, baltais arba dūminiais. Šiandien išgauta graži kailio spalva, kuri skaitoma standartu..."


Miestai: Vilnius, Elektrėnai, Kaunas

Veislė: Persų
Amžius: 2 mėn.
   
Miestas: Elektrėnai
Telefono nr.: +37067625735

Nuotraukos


Persų
Persų
Persų
Persų
Persų
ankstesnis ankstesnis     27 iš 110     sekantis sekantis
reklama