Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiPaslaugos katėmsPaslaugos katėms Kviečiame į DORWEST HERBS augalinių papildų katėms ir šunims pristatymą

Paslaugos katėms Kviečiame į DORWEST HERBS augalinių papildų katėms ir šunims pristatymą

Paskelbta: 2012-09-18 10:51:36   Peržiūrėta: 4676
(Skelbimas negalioja)
KVIETIMAS

Kviečiame Jus į Dorwest Herbs augalinių papildų katėms ir šunims pristatymą, kuris įvyks š.m. rugsėjo 27 d. viešbutyje „Europa Stay Vilnius“ (Ąžuolyno g. 7, LT-07196 Vilnius). Renginio pradžia 15 val. - pabaiga 18 val.

Renginys nemokamas. Registracija iki š.m. rugsėjo 21 d., dalyvių kiekis ribotas.

Dorwest Herbs Ltd. (Didžioji Britanija) daugiau kaip 60 metų gamina išskirtinius augalinius pašarų papildus bei homeopatinius preparatus šunims ir katėms, kurių saugumas, veiksmingumas ir grynumas yra įrodyti. Šie produktai skirti:

Virškinimo problemoms spręsti;
Sąnariams ir judrumui palaikyti;
Nervų sistemos sureguliavimui;
Odos ir kailio būklei pagerinti;
Bendrai gyvūno sveikatos būklei palaikyti;
Specialūs priedai skirti gyvūnams maitinamiems natūraliu pašaru.

Dorwest Herbs Ltd. įkurta 1948 metais ir gamina išskirtinius pašarų papildus. Įmonė turi medicinos licencijuotas patalpas, kvalifikuotą personalą ir laboratoriją. Produkcijos gamyba kontroliuojama nuo paruošimo iki supakavimo ir platinimo. Visi produktai pagaminti Didžiojoje Britanijoje. Produkcijai gaminti nenaudojamos genetiškai modifikuotos sudedamosios dalys.

Jūs turite galimybę išsamiau susipažinti su Dorwets Herbs produkcija. Ją pristatys Dorwest Herbs, Ltd. Direktorė p. MARY BOUGHTON.

p. Mary Boughton, visų įmonės procesų Kokybės kontrolės direktorė, daugiau kaip 40 metų dalyvauja visuose gamybos ir standartizavimo etapuose.

p. Mary Boughton yra Nacionalinės gyvūnų sveikatos tarnybos ir Didžiosios Britanijos Veterinarinės farmacijos prekybos asociacijos Valdybos narė, taip pat pirmininkauja Nacionalinės gyvūnų sveikatos Naminių augintinių pakomitečiui. Ji taip pat yra organizacijos skatinančios meno, gamybos, komercijos ir socialinius pokyčius - Karališkosios Meno bendruomenės narė. Skaito paskaitas studentams, praktikuojantiems veterinarams ir asociacijoms Didžiojoje Britanijoje bei užsienyje. Nuolat rašo temomis susijusiomis su augalinių produktų naudojimu ir papildomų terapijų taikymu katėms ir šunims, daug dėmesio skiria klausimams susijusiems su kokybės standartais ir augalinių preparatų panaudojimu šiuolaikinėje veterinarinėje praktikoje.

2004 metais išleista p. Mary Boughton knyga „Augalinė medicina šunims“.

p. Mary Boughton taip pat yra Didžiosios Britanijos Vyriausybės konsultantė, atstovaujanti smulkiojo verslo sektorių tokiose srityse kaip ekonomika, pramonė ir vystymasis. 2005 metais Didžiosios Britanijos Karalienė už nuopelnus šaliai (verslui ir bendruomenei) p. Mary Boughton suteikė Britų Imperijos Nario titulą.Mielai kviečiame dalyvauti!

Registracija el. paštu jovita@forsinfinita.lt arba telefonu +370 616 06501.

Maloniai Jūsų lauksime!Oficialus Dorwest Herbs,Ltd atstovas Lietuvoje UAB Fors Infinita, Savanorių pr. 178F, Vilnius, tel. +370 616 06501, +370 616 14241, www.forsinfinita.lt.
   
Miestas: Vilnius
El. paštas: jovita@forsinfinita.lt
Telefono nr.: +370 616 06501
ankstesnis ankstesnis     8 iš 29     sekantis sekantis
reklama