Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mice klubai
TitulinisBone klubaiSiamoDiskusijosMitybaKuo maitinate savo Siamo katę?
Siamo
narių: 27    prezidentas: smileja
Siamo veislės kačių šeimininkus vienijantis klubas.

Kuo maitinate savo Siamo katę?



Ingridaaa
Žinučių: 8185
Koks kačių sausas maistas Jūsų nuomone geriausias, o kuris prasčiausias? Kokiu šeriate savo katę?Ar jūsų siamukai išrankūs maistui, ar ne?
2010-01-30 16:52:23
mic
Žinučių: 4022
Aš čia pakuomentosių tikuosi nesupiksite.
Pro plan ir Purina ONE kačių ėdalai vienodi. Pro plan mėsos 16 artais 18% Purina ONE irgi 16 ar 18 %, bet žiūrėkit Pro plan 400gr. pakuote kainuoja net 12 litu, na gal mažiau, Purina ONE 800gr. pakuote 12 litu. Tai reiškia, kad Pro plan'o ir Purina ONE kainuos skiriasi, bet Pro plan kaip jau sakiau išeina mažiau, bet brangiau, nes ant 400 gr., bet kainą tai vienoda.

Triksiukas :
>Kaip sužinojom , kokia RC sudėtis , metėm jį į šalį . Dabar duodam Pro
>Plan , ir bent jau po kol kas nežadam keisti
2011-01-24 19:04:29
Emkaa
Žinučių: 26470
Na taip,susidaro,o jeigu dar katės ėda daug...Maniškis nelabai ėda sausą,labai išlepęs,tačiau neleidžiam nuo stalo valgyt,tai dabar kariaujam

milkute :
>na, jau spejau pagalvot, kad prisimelavau kazka jei dienos norma apie 50g, tai
>50g x 2 (katinai) x 30 (dienu) x 3 (men.) = 9kg, na trys men su trupuciu
>Emkaa :
>>Oho,mūsiškis 2 kg per 2-3 mėn vienas įveikia.Mes irgi pavasarį turėsime šuniuką
>>mažą,tai žiūrėsim,kokios tos kainos pas tuos žmones.Mes net nebebandom kitokio
>>pašaro,jau bandyta nemažai,bet Piratui labiausiai tiko RC,tad prie jo ir pasilikom.Na,mes
>>už 2 kg mokam berods 42-48 litus.
>>milkute :
>>>Mes taip pat perkam turguje, paskutini karta uz kg mokejau 24lt, o anksciau imdavom 10kg
>>>paka, nes pas mus du katinai, tai per kokius 3men iveikdavo, kadangi turim dar ir suni, tai
>>>bendroje sumoje gaunasi nemazai, tad bandem ieskoti gera, bet truputi mazesnes kainos maista,
>>>noriai valge Josera, kuri pirkom uz 15 lt/kg, bet vat minusas..nepasalina kailio. O kiek
>>>mokat jus uz RC? Nuo dantu akmenu nesam bande, valgydavom pakaitom tai kastruotiems, tai
>>>ilgaplaukiams, taip pat kazkada pirkom tik vet. klinikose parduodama nuo slapimtakio uzdegimo
>>>spec., mazoje pakuoteje, si maista turi teise pardavineti tik vet. klinikos, labai
>>>efektingas, turbut vaistu savyje turintis maistas.
2011-01-23 19:38:53
milkute
Žinučių: 117
na, jau spejau pagalvot, kad prisimelavau kazka jei dienos norma apie 50g, tai 50g x 2 (katinai) x 30 (dienu) x 3 (men.) = 9kg, na trys men su trupuciu


Emkaa :
>Oho,mūsiškis 2 kg per 2-3 mėn vienas įveikia.Mes irgi pavasarį turėsime šuniuką
>mažą,tai žiūrėsim,kokios tos kainos pas tuos žmones.Mes net nebebandom kitokio
>pašaro,jau bandyta nemažai,bet Piratui labiausiai tiko RC,tad prie jo ir pasilikom.Na,mes už
>2 kg mokam berods 42-48 litus.
>milkute :
>>Mes taip pat perkam turguje, paskutini karta uz kg mokejau 24lt, o anksciau imdavom 10kg paka,
>>nes pas mus du katinai, tai per kokius 3men iveikdavo, kadangi turim dar ir suni, tai bendroje
>>sumoje gaunasi nemazai, tad bandem ieskoti gera, bet truputi mazesnes kainos maista, noriai
>>valge Josera, kuri pirkom uz 15 lt/kg, bet vat minusas..nepasalina kailio. O kiek mokat jus uz
>>RC? Nuo dantu akmenu nesam bande, valgydavom pakaitom tai kastruotiems, tai ilgaplaukiams,
>>taip pat kazkada pirkom tik vet. klinikose parduodama nuo slapimtakio uzdegimo spec., mazoje
>>pakuoteje, si maista turi teise pardavineti tik vet. klinikos, labai efektingas, turbut vaistu
>>savyje turintis maistas.
2011-01-23 19:03:25
Emkaa
Žinučių: 26470
Oho,mūsiškis 2 kg per 2-3 mėn vienas įveikia.Mes irgi pavasarį turėsime šuniuką mažą,tai žiūrėsim,kokios tos kainos pas tuos žmones.Mes net nebebandom kitokio pašaro,jau bandyta nemažai,bet Piratui labiausiai tiko RC,tad prie jo ir pasilikom.Na,mes už 2 kg mokam berods 42-48 litus.

milkute :
>Mes taip pat perkam turguje, paskutini karta uz kg mokejau 24lt, o anksciau imdavom 10kg paka,
>nes pas mus du katinai, tai per kokius 3men iveikdavo, kadangi turim dar ir suni, tai bendroje
>sumoje gaunasi nemazai, tad bandem ieskoti gera, bet truputi mazesnes kainos maista, noriai
>valge Josera, kuri pirkom uz 15 lt/kg, bet vat minusas..nepasalina kailio. O kiek mokat jus uz
>RC? Nuo dantu akmenu nesam bande, valgydavom pakaitom tai kastruotiems, tai ilgaplaukiams,
>taip pat kazkada pirkom tik vet. klinikose parduodama nuo slapimtakio uzdegimo spec., mazoje
>pakuoteje, si maista turi teise pardavineti tik vet. klinikos, labai efektingas, turbut vaistu
>savyje turintis maistas.
2011-01-23 17:11:11
milkute
Žinučių: 117
Mes taip pat perkam turguje, paskutini karta uz kg mokejau 24lt, o anksciau imdavom 10kg paka, nes pas mus du katinai, tai per kokius 3men iveikdavo, kadangi turim dar ir suni, tai bendroje sumoje gaunasi nemazai, tad bandem ieskoti gera, bet truputi mazesnes kainos maista, noriai valge Josera, kuri pirkom uz 15 lt/kg, bet vat minusas..nepasalina kailio. O kiek mokat jus uz RC? Nuo dantu akmenu nesam bande, valgydavom pakaitom tai kastruotiems, tai ilgaplaukiams, taip pat kazkada pirkom tik vet. klinikose parduodama nuo slapimtakio uzdegimo spec., mazoje pakuoteje, si maista turi teise pardavineti tik vet. klinikos, labai efektingas, turbut vaistu savyje turintis maistas.
2011-01-23 14:49:24
Emkaa
Žinučių: 26470
Aš tai vis neturiu laiko važiuoti į turgų ir nupirkti RC nuo akmenų dantyse.Gal jūs bandę tokią rūšį? Kaina nieko,svarbu poveikis
Kaina kandžojasi kokiose vet. klinikose,zoo prekių parduotuvėse,tačiau kai perki iš tiekėjų arba turguje kurie parduoda ištiesų susitaupo nemažai.

milkute :
>Na, svarbiausia, ar gyvunui tinka, didesnis vitaminu kiekis neuztikrina to, kad jis bus
>pasisavintas, daugelis gamintoju tiesiog tokiu budu daro sau reklama. Mes bandem kuri laika
>nepirkti RC, valgem Josera, taciau musiskis pradejo vemti, o priezastis - kailis skrandyje,
>kadangi anksciau pirkdavom RC ilgaplaukiams, tai tokiu problemu neturejom, nesu fane RC, bet
>pripazistu ju pranasuma tuo, kad jie gamina labai daug specifiniu rusiu, kurios labai gelbsti
>(pvz. nuo akmenuku susidarymo slapimtakyje arba siuo atveju - kailio ir t.t.) ir yra israsomos
>paciu veterinaru itin sunkiais susirgimais, sutinku, kaina tikrai pastaruoju metu kandziojasi,
>bandem ir mes sutaupyti, bet gavosi tik blogiau, bandysim kombinuoti, nes kitokios iseities
>neisivaizduoju.
>Triksiukas :
>>Kaip sužinojom , kokia RC sudėtis , metėm jį į šalį . Dabar duodam Pro
>>Plan , ir bent jau po kol kas nežadam keisti
2011-01-23 13:59:23
Emkaa
Žinučių: 26470
Mes perkame turguje.Ištiesų iš parduotuvių neužsisakinėju jeigu gyvūnui prekę,nes pašarų kainos užkeltos,o tas daiktas nėra auksinis,o už atvežimą irgi nemažai ima.


Triksiukas :
>O tu užsisakinėji jį internetu , ar perki parduotuvei ?
>Emkaa :
>>Sutinku,RC nėra pats geriausias ėdalas vitaminų ir mėsos atžvilgiu,tačiau mes katę
>>šeriame RC.Štai tokiu:
>>http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=503869
>>Kaina milžiniška,tačiau perkame iš tiekėjų.Sutaupome apie dešimt,penkiolika litų,o
>>pašaras idealiai tinka katinui.Kailis gražus,žvilga,katinas žaismingas.
>>Šiaip dar bandėme kitu šerti,bet Piratas neima kitokio į burną negu RC,tad mes
>>nekeisime,nes tas pašaras mums tinka
>>Tačiau taip,RC šunų maistas prastas,girdėjau nemažai nusiskundimų.
>>Triksiukas :
>>>Kaip sužinojom , kokia RC sudėtis , metėm jį į šalį . Dabar duodam
>>>Pro Plan , ir bent jau po kol kas nežadam keisti
2011-01-23 13:55:24
milkute
Žinučių: 117
Na, svarbiausia, ar gyvunui tinka, didesnis vitaminu kiekis neuztikrina to, kad jis bus pasisavintas, daugelis gamintoju tiesiog tokiu budu daro sau reklama. Mes bandem kuri laika nepirkti RC, valgem Josera, taciau musiskis pradejo vemti, o priezastis - kailis skrandyje, kadangi anksciau pirkdavom RC ilgaplaukiams, tai tokiu problemu neturejom, nesu fane RC, bet pripazistu ju pranasuma tuo, kad jie gamina labai daug specifiniu rusiu, kurios labai gelbsti (pvz. nuo akmenuku susidarymo slapimtakyje arba siuo atveju - kailio ir t.t.) ir yra israsomos paciu veterinaru itin sunkiais susirgimais, sutinku, kaina tikrai pastaruoju metu kandziojasi, bandem ir mes sutaupyti, bet gavosi tik blogiau, bandysim kombinuoti, nes kitokios iseities neisivaizduoju.


Triksiukas :
>Kaip sužinojom , kokia RC sudėtis , metėm jį į šalį . Dabar duodam Pro
>Plan , ir bent jau po kol kas nežadam keisti
2011-01-23 13:15:24
Triksiukas
Žinučių: 7949
O tu užsisakinėji jį internetu , ar perki parduotuvei ?

Emkaa :
>Sutinku,RC nėra pats geriausias ėdalas vitaminų ir mėsos atžvilgiu,tačiau mes katę
>šeriame RC.Štai tokiu:
>http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=503869
>Kaina milžiniška,tačiau perkame iš tiekėjų.Sutaupome apie dešimt,penkiolika litų,o
>pašaras idealiai tinka katinui.Kailis gražus,žvilga,katinas žaismingas.
>Šiaip dar bandėme kitu šerti,bet Piratas neima kitokio į burną negu RC,tad mes
>nekeisime,nes tas pašaras mums tinka
>Tačiau taip,RC šunų maistas prastas,girdėjau nemažai nusiskundimų.
>Triksiukas :
>>Kaip sužinojom , kokia RC sudėtis , metėm jį į šalį . Dabar duodam Pro
>>Plan , ir bent jau po kol kas nežadam keisti
2011-01-23 10:32:00
Emkaa
Žinučių: 26470
Sutinku,RC nėra pats geriausias ėdalas vitaminų ir mėsos atžvilgiu,tačiau mes katę šeriame RC.Štai tokiu:
http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=503869

Kaina milžiniška,tačiau perkame iš tiekėjų.Sutaupome apie dešimt,penkiolika litų,o pašaras idealiai tinka katinui.Kailis gražus,žvilga,katinas žaismingas.
Šiaip dar bandėme kitu šerti,bet Piratas neima kitokio į burną negu RC,tad mes nekeisime,nes tas pašaras mums tinka

Tačiau taip,RC šunų maistas prastas,girdėjau nemažai nusiskundimų.

Triksiukas :
>Kaip sužinojom , kokia RC sudėtis , metėm jį į šalį . Dabar duodam Pro
>Plan , ir bent jau po kol kas nežadam keisti
2011-01-23 08:46:33
reklama