Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie kates
Rodyti apie:
Titulinis Veislės Britų trumpaplaukis

Britų trumpaplaukis
Veislės istorija

Britų trumpaplaukės katės kilusios iš  beveislių gatvės kačių, kurias XIX amžiaus pabaigoje anglų veisėjai atrankos būtų pradėjo veisti. Vėliau buvo kryžminamos su persų veislės katėmis dėl spalvų įvairovės ir didinat kūno masę.

Charakteristika

Britų trumpaplaukių kačių apvalus snukutus, apvalios akys, apvalios ausys, apvalus liemuo ir apvalios pėdos. Kailis dažniausiai būna melsvos spalvos, tačiau gali būti ir baltas, kreminis, rusvas. Jis yra minkštas, švelnus ir storas, tinkamas šaltam klimatui. Kaklas storas, krūtinė plati. Akys gali būti – oranžinės, mėlynos, rudos, žalios, ar gelsvos spalvos.

Temperamentas

Britų trumpaplaukės
pakankamai drovios. Geriau sutaria su kitais gyvūnais, nei vaikais. Prisitaiko prie gyvenimo bute ir tinka pradedantiesiems kačių augintojams. Labai atsidavusios, prieraišios, bet įnoringos. Gali būti labai išrankios maistui. Būkite kantrūs. Šios katės subręsta iki penktųjų gyvenimo metų.

Priežiūra

Kailis reikalauja minimalios priežiūros - tiesiog pašukuokite jį vieną ar du kartus per savaitę ir jis nesivels. Dėl savo patiklaus, draugiško būdo, šios katės labiausiai tinkamos auginti namuose, todėl atidžiai prižiūrėkite joms esant lauke. Nuolat karpykite nagus.
Statistiniai duomenys:

Aktyvumas:
Sumanumas:
Draugiškumas:
Balsingumas:
Priežiūra:
Smalsumas:
Prieraišumas:
Klubas:
narių: 61    prezidentas: ievuxx
Britų trumpaplaukių veislės kačių šeimininkus vienijantis klubas
reklama