Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie kates
Rodyti apie:
Titulinis Veislės Škotų nulėpausis

Škotų nulėpausis
Veislės istorija

Škotų nulėpausės istorija prasideda 1961 metais, kai piemuo ūkyje pastebėjo baltą katytę nulinkusiomis ausimis. Ji priminė pūkuotą pelėdą. Piemuo priglaudė katytę ir pavadino ją Siuzi. Šiandien Škotų nulėpausės papuola į populiariausių kačių veislių dvidešimtuką.

Charakteristika

Škotų nulėpausės apvalaus sudėjimo katės: jų apvali galva, apvalus kūnas, apvalios pėdutės. Tai trumpaplaukės arba ilgaplaukės katės. Galimi įvairūs kailio atspalviai. Visi kačiukai gimsta tiesiomis ausimis, kurios vėliau nulinksta arba taip ir lieka stačios.

Temperamentas

Tai mielos ir labai meilios katės lengvai prisitaikančios prie besikeičiančių gyvenimo sąlygų. Mėgaujasi žmogaus kompanija ir tiesiog būvimu šalia. Škotų nulėpausės nėra reiklios katės, priešingai, pakankamai ramios ir tylios. Mėgsta žaisti ir visai nebijos vandens. Tinka aktyviems žmonėms, šeimoms su vaikais, pradedantiems kačių augintojams. 

Priežiūra


Jei turite ilgaplaukį Škotų nulėpausį nepamirškite jo tris ar keturis kartus per savaitę pašukuoti. Taip pat reikėtų reguliariai valyti ausys. 
Statistiniai duomenys:

reklama