Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mice klubai
TitulinisMice klubaiMažosios Lietuvos katėsDiskusijosKlubo įvykiaiPakeistas klubo pavadinimas iš -Klaipėdos katės- į -Mažosios Lietuvos-
Mažosios Lietuvos katės
narių: 22    prezidentas: Svajoklyte
Mažosios Lietuvos krašto kačių šeimininkus ir mylėtojus vienijantis klubas

Pakeistas klubo pavadinimas iš -Klaipėdos katės- į -Mažosios Lietuvos-admin
Moderatorius
Žinučių: 1516
Mielieji klubo nariai, informuojame jus apie klubo pokyčius. Buvusį klubą "Klaipėdos katės" pervadinome į „Mažosios Lietuvos katės“. Nors Mažosios Lietuvos centras yra Šilutė, tačiau tokio klubo neturėjome. Šiam regionui priklauso Klaipėda, todėl klubą „Klaipėdos katės“ pervadinome į „Mažosios Lietuvos katės“.

Į regionus jungiamės ne tam, kad „apsistatysi sienomis“, o tam, kad neliktų neaktyvių miestų klubų, o miestelių ar kaimelių bei kitų miestų gyventojai, kurių klubų nėra ir negali įstoti į jau esamus, galėtų jungtis į artimesnes bendruomenes ir bendrauti jiems aktualiomis temomis. Šio regiono kačių augintojai ir mylėtojai, susibūrę į vieną klubą (Mažosios Lietuvos katės), gali dalintis informacija ir patirtimi, svarbia kačių augintojams ir mylėtojams (apie veislynus šiame regione, veterinarus, kitas paslaugas katėms, vykstančias parodas, susitikimus ir pan.).

Tad kviečiame visus Mažosios Lietuvos kačių augintojus ir kilusius iš šio regiono burtis šiame klube.
2014-03-06 09:28:44
Svajoklyte
Ekspertas
Žinučių: 1504
Mažajai Lietuvai priklauso Klaipėdos miesto, Neringos ir Pagėgių savivaldybės, Šilutės rajono - Šilutės, Rusnės, Kintų, Saugų, Juknaičių, Usėnų, Tauragės rajono – Lauksargių, Jurbarko rajono – Smalininkų ir Viešvilės, Klaipėdos rajono – Dovilų, Kretingalės, Priekulės, Sendvario. Dauparų-Kvietinių ir Agluonėnų seniūnijos.
2014-03-06 18:14:32
reklama