Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti ?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mice klubai
TitulinisMice klubaiMišrūniųDiskusijosApie viskąKiek pinigų per mėnesį išleidžiate savo katei/katinui?
Mišrūnių
narių: 582    prezidentas: Murklytuke
Kates mišrūnes auginančių šeimininkų klubas

Kiek pinigų per mėnesį išleidžiate savo katei/katinui?



mic
Žinučių: 4022
Kiek Jūs išleidžiate pinigų savo katei per 1mėn.?
Tesiog, mes išleidžiam gan pigiai kažkur apie 60-50Lt.
O Jūs kiek išleidžiat?
2010-08-26 16:41:16
evelinacka
Žinučių: 3248
Badavo ji jau.


Rodnega :
>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>evelinacka :
>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai maždaug
>>kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu 35 Lt,Mėgsta
>>Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One mne geresnis,bet...
>>Emkaa :
>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>evelinacka :
>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-02 14:29:22
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26621
Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės

evelinacka :
>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai maždaug
>kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu 35 Lt,Mėgsta
>Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One mne geresnis,bet...
>Emkaa :
>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>evelinacka :
>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-02 14:25:20
evelinacka
Žinučių: 3248
One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai maždaug kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu 35 Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One mne geresnis,bet...


Emkaa :
>Tai kokiu maistu šeriat?
>evelinacka :
>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-02 14:08:02
cooltulikas
Žinučių: 424
mes savo katytei karta per menesi nuperkam 4 kilogramu maisa maisto ir tai kainuoja virs 40lt ir viskas. ji is musu daug nereikalauja!!!
2010-09-01 21:08:30
Diniokas
Žinučių: 208
Mūsų Kaissytė mums daug nekainuoja - nuo pavasario iki rudens kainuoja nuo parazitų dirželiai, maistukas, gyvos mėsytės dasiduria pati, skiepai 1 kart per metus ir viskas
ai, kraiko neperkam, nes gyvenam nuosavam name ir dideliam kieme jos tualetui vietos pakanka
2010-08-31 08:05:36, pakeista: 2010-08-31 08:06:35
NeTa5
Žinučių: 688
MAistui per menesi 10 lt slapiam 10lt kraikui 20 lt zaidimams (retai) 7 lt, tai apie 47 lt
2010-08-31 07:52:46
Vartotojas neaktyvus
Aš ėdalą perku dideliais maišais, tai sunku suskaičiuoti, bet manau ~20-30 LT/mėn... O kraikui ~10-20, nepastoviai, nes dar nelabai išsirinkau, ekspermentuoju Tai bendrai manau ~50, be visokių smulkmių
2010-08-30 23:49:53
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26621
Gali

jowule :
>ji rase kad platina peles visokias ligas.....
>Rodnega :
>>Ką bendro turi skiepai ir nesveikas žmonių maistas?
>>jowule :
>>>katinas turi skiepus ir yra nukirmelintas profilaktiskai nors kirmeliu neturejo
2010-08-29 21:42:11
jowule
Žinučių: 412
ji rase kad platina peles visokias ligas.....

Rodnega :
>Ką bendro turi skiepai ir nesveikas žmonių maistas?
>jowule :
>>katinas turi skiepus ir yra nukirmelintas profilaktiskai nors kirmeliu neturejo
2010-08-29 21:40:44
Miaana
Žinučių: 180
Per mėnesį tik Lizai ir Pukui išleidžiu apie dvidešim šešis litus
2010-08-29 17:05:21
reklama