
Titulinis
Mice klubai
Mišrūnių
Diskusijos
Apie viską
Kiek pinigų per mėnesį išleidžiate savo katei/katinui?





Mišrūnių
narių: 582 prezidentas: Murklytuke
Kates mišrūnes auginančių šeimininkų klubas
|
Kiek pinigų per mėnesį išleidžiate savo katei/katinui?
Kiek Jūs išleidžiate pinigų savo katei per 1mėn.?
Tesiog, mes išleidžiam gan pigiai kažkur apie 60-50Lt.
O Jūs kiek išleidžiat?

Tesiog, mes išleidžiam gan pigiai kažkur apie 60-50Lt.
O Jūs kiek išleidžiat?


2010-08-26 16:41:16
Josera irgi neblogas noreciau pabandit, bet nerandu kur pirkt.!!
rita93 :
>O Josera? Mes valgom ir mum kuo puikiausiai tinka ir patinka ;] pigesnis už Brit Care, bet
>sudėtis bent jau man, nebloga
>evelinacka :
>>Nea kilogramas 20 Lt musu katė į mėn kokius 1,5 kg suvalgo gal daugiau.
>>mic :
rita93 :
>O Josera? Mes valgom ir mum kuo puikiausiai tinka ir patinka ;] pigesnis už Brit Care, bet
>sudėtis bent jau man, nebloga
>evelinacka :
>>Nea kilogramas 20 Lt musu katė į mėn kokius 1,5 kg suvalgo gal daugiau.
>>mic :
2010-09-10 17:32:17
Tai va uztektu 1-2men. ir pirkt apsimoka nes pvz man tai 38lt ant 3kg mazai yra o kaip jums as nezynau.
evelinacka :
>Nea kilogramas 20 Lt musu katė į mėn kokius 1,5 kg suvalgo gal daugiau.
>mic :
>>Kur mes perkam tai brit care kainuoja 400g. 5-10lt o jei 3kg tai 38lt visdelto turbut geriau
>>pirkt didele pakuote ir ilgam laikui.
>>evelinacka :
>>>Hill's brangus mums.Pas mus Meino meškėnas valgo ji Brit care na jai labsi patinka
>>>ilgaplaukėms ,bet kaip pirkdavau sveriama tai jo dažnai nebudavo,Na gal kaip nors
>>>ikalbėsiu mama ,akd nupirktu,nes tikrai ne nuo manęs priklauso.
>>>mic :
>>>>O nebandei pirkti koki nors kita isskirus orijena ir acana yra juk ir kitu geru maistu pvz:
>>>>kaip Brit care arba hill's?
>>>>Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles?
>>>>gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?
>>>>evelinacka :
>>>>>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>>>>>Rodnega :
>>>>>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>Badavo ji jau.
>>>>>>>Rodnega :
>>>>>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen
>>>>>>>>>Acanos nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo
>>>>>>>>>tai maždaug kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai
>>>>>>>>>kokiu 35 Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu
>>>>>>>>>kišti.Aišku One mne geresnis,bet...
>>>>>>>>>Emkaa :
>>>>>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
evelinacka :
>Nea kilogramas 20 Lt musu katė į mėn kokius 1,5 kg suvalgo gal daugiau.
>mic :
>>Kur mes perkam tai brit care kainuoja 400g. 5-10lt o jei 3kg tai 38lt visdelto turbut geriau
>>pirkt didele pakuote ir ilgam laikui.
>>evelinacka :
>>>Hill's brangus mums.Pas mus Meino meškėnas valgo ji Brit care na jai labsi patinka
>>>ilgaplaukėms ,bet kaip pirkdavau sveriama tai jo dažnai nebudavo,Na gal kaip nors
>>>ikalbėsiu mama ,akd nupirktu,nes tikrai ne nuo manęs priklauso.
>>>mic :
>>>>O nebandei pirkti koki nors kita isskirus orijena ir acana yra juk ir kitu geru maistu pvz:
>>>>kaip Brit care arba hill's?
>>>>Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles?
>>>>gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?



>>>>evelinacka :
>>>>>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>>>>>Rodnega :
>>>>>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>Badavo ji jau.
>>>>>>>Rodnega :
>>>>>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen
>>>>>>>>>Acanos nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo
>>>>>>>>>tai maždaug kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai
>>>>>>>>>kokiu 35 Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu
>>>>>>>>>kišti.Aišku One mne geresnis,bet...
>>>>>>>>>Emkaa :
>>>>>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-10 17:31:30
O Josera? Mes valgom ir mum kuo puikiausiai tinka ir patinka ;] pigesnis už Brit Care, bet sudėtis bent jau man, nebloga
evelinacka :
>Nea kilogramas 20 Lt musu katė į mėn kokius 1,5 kg suvalgo gal daugiau.
>mic :
evelinacka :
>Nea kilogramas 20 Lt musu katė į mėn kokius 1,5 kg suvalgo gal daugiau.
>mic :
2010-09-09 15:58:33
Nea kilogramas 20 Lt musu katė į mėn kokius 1,5 kg suvalgo gal daugiau.
mic :
>Kur mes perkam tai brit care kainuoja 400g. 5-10lt o jei 3kg tai 38lt visdelto turbut geriau
>pirkt didele pakuote ir ilgam laikui.
>evelinacka :
>>Hill's brangus mums.Pas mus Meino meškėnas valgo ji Brit care na jai labsi patinka
>>ilgaplaukėms ,bet kaip pirkdavau sveriama tai jo dažnai nebudavo,Na gal kaip nors ikalbėsiu
>>mama ,akd nupirktu,nes tikrai ne nuo manęs priklauso.
>>mic :
>>>O nebandei pirkti koki nors kita isskirus orijena ir acana yra juk ir kitu geru maistu pvz:
>>>kaip Brit care arba hill's?
>>>Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles?
>>>gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?
>>>evelinacka :
>>>>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>>>>Rodnega :
>>>>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>>>>evelinacka :
>>>>>>Badavo ji jau.
>>>>>>Rodnega :
>>>>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai
>>>>>>>>maždaug kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu
>>>>>>>>35 Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One
>>>>>>>>mne geresnis,bet...
>>>>>>>>Emkaa :
>>>>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
mic :
>Kur mes perkam tai brit care kainuoja 400g. 5-10lt o jei 3kg tai 38lt visdelto turbut geriau
>pirkt didele pakuote ir ilgam laikui.
>evelinacka :
>>Hill's brangus mums.Pas mus Meino meškėnas valgo ji Brit care na jai labsi patinka
>>ilgaplaukėms ,bet kaip pirkdavau sveriama tai jo dažnai nebudavo,Na gal kaip nors ikalbėsiu
>>mama ,akd nupirktu,nes tikrai ne nuo manęs priklauso.
>>mic :
>>>O nebandei pirkti koki nors kita isskirus orijena ir acana yra juk ir kitu geru maistu pvz:
>>>kaip Brit care arba hill's?
>>>Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles?
>>>gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?



>>>evelinacka :
>>>>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>>>>Rodnega :
>>>>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>>>>evelinacka :
>>>>>>Badavo ji jau.
>>>>>>Rodnega :
>>>>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai
>>>>>>>>maždaug kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu
>>>>>>>>35 Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One
>>>>>>>>mne geresnis,bet...
>>>>>>>>Emkaa :
>>>>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-09 15:45:37
Tiksliau paskaičiavau- apie 34 lt į mėnesį mes išleidžiame maistui ir kraikui
šį mėnesį susikaupė daugiau, nes kastravome, tai dar plius 70 lt

2010-09-09 15:35:01
Kur mes perkam tai brit care kainuoja 400g. 5-10lt o jei 3kg tai 38lt visdelto turbut geriau pirkt didele pakuote ir ilgam laikui.
evelinacka :
>Hill's brangus mums.Pas mus Meino meškėnas valgo ji Brit care na jai labsi patinka
>ilgaplaukėms ,bet kaip pirkdavau sveriama tai jo dažnai nebudavo,Na gal kaip nors ikalbėsiu
>mama ,akd nupirktu,nes tikrai ne nuo manęs priklauso.
>mic :
>>O nebandei pirkti koki nors kita isskirus orijena ir acana yra juk ir kitu geru maistu pvz:
>>kaip Brit care arba hill's?
>>Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles?
>>gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?
>>evelinacka :
>>>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>>>Rodnega :
>>>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>>>evelinacka :
>>>>>Badavo ji jau.
>>>>>Rodnega :
>>>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai
>>>>>>>maždaug kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu
>>>>>>>35 Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One
>>>>>>>mne geresnis,bet...
>>>>>>>Emkaa :
>>>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
evelinacka :
>Hill's brangus mums.Pas mus Meino meškėnas valgo ji Brit care na jai labsi patinka
>ilgaplaukėms ,bet kaip pirkdavau sveriama tai jo dažnai nebudavo,Na gal kaip nors ikalbėsiu
>mama ,akd nupirktu,nes tikrai ne nuo manęs priklauso.
>mic :
>>O nebandei pirkti koki nors kita isskirus orijena ir acana yra juk ir kitu geru maistu pvz:
>>kaip Brit care arba hill's?
>>Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles?
>>gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?



>>evelinacka :
>>>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>>>Rodnega :
>>>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>>>evelinacka :
>>>>>Badavo ji jau.
>>>>>Rodnega :
>>>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai
>>>>>>>maždaug kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu
>>>>>>>35 Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One
>>>>>>>mne geresnis,bet...
>>>>>>>Emkaa :
>>>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-09 13:33:12
Hill's brangus mums.Pas mus Meino meškėnas valgo ji Brit care na jai labsi patinka ilgaplaukėms ,bet kaip pirkdavau sveriama tai jo dažnai nebudavo,Na gal kaip nors ikalbėsiu mama ,akd nupirktu,nes tikrai ne nuo manęs priklauso.
mic :
>O nebandei pirkti koki nors kita isskirus orijena ir acana yra juk ir kitu geru maistu pvz:
>kaip Brit care arba hill's?
>Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles?
>gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?
>evelinacka :
>>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>>Rodnega :
>>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>>evelinacka :
>>>>Badavo ji jau.
>>>>Rodnega :
>>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>>evelinacka :
>>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai
>>>>>>maždaug kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu
>>>>>>35 Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One
>>>>>>mne geresnis,bet...
>>>>>>Emkaa :
>>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
mic :
>O nebandei pirkti koki nors kita isskirus orijena ir acana yra juk ir kitu geru maistu pvz:
>kaip Brit care arba hill's?
>Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles?
>gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?



>evelinacka :
>>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>>Rodnega :
>>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>>evelinacka :
>>>>Badavo ji jau.
>>>>Rodnega :
>>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>>evelinacka :
>>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai
>>>>>>maždaug kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu
>>>>>>35 Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One
>>>>>>mne geresnis,bet...
>>>>>>Emkaa :
>>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-08 21:11:22
O nebandei pirkti koki nors kita isskirus orijena ir acana yra juk ir kitu geru maistu pvz: kaip Brit care arba hill's?
Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles? gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?

evelinacka :
>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>Rodnega :
>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>evelinacka :
>>>Badavo ji jau.
>>>Rodnega :
>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>evelinacka :
>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai maždaug
>>>>>kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu 35
>>>>>Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One mne
>>>>>geresnis,bet...
>>>>>Emkaa :
>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
Mano valge ta One ir Whiskas tai poto kai pakeiciau roriai ede. O tavo kate kokios veisles? gal reiketu pirkti pagal kates veisle plauku ilgi? kaip manai?



evelinacka :
>Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
>Rodnega :
>>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>>evelinacka :
>>>Badavo ji jau.
>>>Rodnega :
>>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>>evelinacka :
>>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai maždaug
>>>>>kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu 35
>>>>>Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One mne
>>>>>geresnis,bet...
>>>>>Emkaa :
>>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>>evelinacka :
>>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-06 16:23:06
Tiksliai nepamenu....Na tebunie valgo savo One nori tai nori.
Rodnega :
>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>evelinacka :
>>Badavo ji jau.
>>Rodnega :
>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>evelinacka :
>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai maždaug
>>>>kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu 35
>>>>Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One mne
>>>>geresnis,bet...
>>>>Emkaa :
>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>evelinacka :
>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
Rodnega :
>Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
>evelinacka :
>>Badavo ji jau.
>>Rodnega :
>>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>>evelinacka :
>>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai maždaug
>>>>kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu 35
>>>>Lt,Mėgsta Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One mne
>>>>geresnis,bet...
>>>>Emkaa :
>>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>>evelinacka :
>>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-03 22:52:54
Ir bandėj duoti maistą 10 min o po to paimti? Kiek laiko ji badavo?
evelinacka :
>Badavo ji jau.
>Rodnega :
>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>evelinacka :
>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai maždaug
>>>kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu 35 Lt,Mėgsta
>>>Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One mne
>>>geresnis,bet...
>>>Emkaa :
>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>evelinacka :
>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
evelinacka :
>Badavo ji jau.
>Rodnega :
>>Jei pabadaus kelias dienas, tikrai suės
>>evelinacka :
>>>One žinau šis maistas nėra geras,bet ji kitokių nelabai valgo buvom ir Orijen Acanos
>>>nupirke,bet nevalgo.One maistas kainuoja 13 lt 800 gr tai ji pusantros suvalgo tai maždaug
>>>kainuoja apie 20 Lt nu ir kraikas 10 maistas kartais būna ir daugiau tai kokiu 35 Lt,Mėgsta
>>>Luksė dar Royalį labai,bet brangus ir š nelabai noriu kišti.Aišku One mne
>>>geresnis,bet...
>>>Emkaa :
>>>>Tai kokiu maistu šeriat?
>>>>evelinacka :
>>>>>Apie 30 Lt.Net gal mažiau.
2010-09-02 16:43:19