Dažniausiai perkamos kačių prekės 4

2015 liepos 31d.
Naminių gyvūnų augintinių reikmėms Jungtinių Amerikos valstijų gyventojai per metus išleidžia milijardus dolerių. Kadangi amerikiečiai laiko apie 90 milijonų kačių, galime tik numanyti, kiek pinigų iš šios milijardinės sumos jie skiria kasdienei kačių priežiūrai. Suma tikriausiai nemaža, todėl smalsu, kokios prekės dažniausiai perkamos... 

Kokios yra populiariausios kačių prekės?

Puikiai žinome, jog kačių priežiūra paremta trimis dalykais, tačiau be šių dalykų katės, o ir jų šeimininkai, jaustų didelį diskomfortą. 
Pirmiausia tai kačių kraikas ir kraiko dėželė, nes katės yra labai švarūs gyvūnai – „tualeto reikalai“ joms yra pirmaeilės svarbos dalykas.
Kita prekių grupė – ėdalas (sausas arba konservuotas). Renkantis ėdalą patartina konsultuotis su specialistais, labiau patyrusiais kačių augintojais, nes tinkama mityba katei reiškia puikią sveikatą, gerą savijautą. 
Ir trečioji prekių grupė – žaisliukai, ir jie tikrai būtini, nes katė labai daug laiko praleidžia viena, be to, per žaislus su kate lengviausia užmegzti ryšį. 
Išvardytos prekės (kraikas, ėdalas, žaislai) katei yra svarbiausios. Turėti ką paėsti, kur patogiai išsituštinti, o po to pažaisti – tobula kiekvienos katės kasdienybė. 
Nors ir labai keista, kačių guoliai, draskyklės, kailio priežiūros priemonės, maisto papildai bendroje kačių prekių suvestinėje nesudaro didelio kiekio.

Mažam kačiukui – nemažas pirkinių krepšelis

Prieš įsigydami mažą kačiuką, pirmiausia turite įsigyti jam tinkamo ėdalo, tualeto dėželę bei kraiko.
Be abejo, būtinai reikės dviejų dubenėlių. Vienas bus maistui, o kitas – vandeniui.
Paprastas klausimas: o kaip mažąjį augintinį parsivešite namo? Kad būtų patogiau ir gyvūnas nepatirtų streso, įsigykite specialią pervežimo dėžę, kurią visada galėsite naudoti su katinėliu vykdami pas veterinarijos gydytoją, atostogauti ar į svečius. Vežtis katiną automobilio salone be tokios dėžės nesaugu ir pavojinga ne tik gyvūnui, bet ir vairuotojui bei keleiviams.
Parsivežus į naujus namus, patartina iš karto pratinti augintinį galąsti nagus tik tam skirtoje vietoje, taigi jums prireiks specialios draskyklės arba stovelio nagams galąsti.
Prireiks ir žirklučių, nes priekinių letenų nagus tikrai reikia patrumpinti.
Būtiniausiai prireiks šepetuko bei šukų kailiui šukuoti.
Dar reikės nupirkti nors keletą žaisliukų, nes visas naminės katės gyvenimas – nesibaigiantis žaidimas. Tai gali būti nebrangi kailinė pelytė, ant gumos pritvirtinta plunksna, smagiai riedantis guminis ar plastmasinis kamuoliukas.
Kadangi katės skrandyje kaupiasi plaukų sąvėlos, teks įsigyti specialios pastos, kuri tirpdo ir padeda iš organizmo pašalinti plaukų gumuliukus. 
Jeigu jūsų mažoji augintinė vaikštinės lauke, nepamirškite profilaktinių skiepų, taip pat ir skiepų nuo pasiutligės. Jai būtinai reikės antkakliuko arba kitokių priešparazitinių priemonių. 
Taigi pirkinių krepšelis susidarė nemažas, o jame tikrai daugiau nei trys būtiniausi daiktai... Bet juk tai naujas jūsų šeimos narys – mylimas augintinis, kuriuo pasirūpinti yra jūsų pareiga. 

Nuotr. iš Pinterest.com


Patiko straipsnis? Tuomet įvertink jį ar pakomentuok!
(straipsnio reitingas +9)

Skaitykite komentarus 4


reklama