Kačių veislės

Kačių veislės: Abisinijos katė 1

Trumpaplaukių kačių šeimoje vienos įspūdingiausių – Abisinijos katės, dar vadinamos naminėmis panteromis... Skaityti toliau »

Puošniausių kailinių savininkės – ilgaplaukės katės 1

Dėl skonio nesiginčijama. Vieniems patinka ilgaplaukės, kitiems – trumpaplaukės katės, o dar kiti pirmenybę atiduotų katėms, išvis neturinčioms kailio. Tačiau įdomu tai, jog kačių protėviai neturėjo prašmatnių kailinių – ilgi kačių plaukai yra selekcijos rezultatas... Skaityti toliau »

Katė: iš dykumos – į mūsų namus 1

„Nepaisant visų kalbų apie gamtos raidos tolygumą, išauklėta ir išlavėjusi žmonija tebeturi įnamį – katiną, kuris tebėra žmogaus draugijos nesugadintas, visavertis ir įgalus bet kada grįžti gamtos glėbin...“ Skaityti toliau »

Burmos katėms reikia žmogaus 2

Kai lyginamos įvairios kačių veislės, pirmenybė dažniausiai teikiama kačių išvaizdai. Tačiau yra kačių, kurios pavergia žmones ne žydromis akimis ar nepaprasto grožio kailiu, o savo charakteriu. Skaityti toliau »

Keistos amerikiečių beuodegės katės 1

Neturiu nieko prieš beuodegius šunis – bobteilus, valų korgius pembrukus ir kitus. Tačiau prie beuodegių katinų kažkodėl sunku priprasti. Skaityti toliau »

Himalajų katinai: mėlynakiai gražuoliai, užkietėję „banditai“

Susidomėti Himalajų katėmis paskatino internete aptikta žinutė, kad amerikiečių šeima nukentėjo nuo savo augintinio Himalajų katino. Skaityti toliau »

Su Nevos maskaradine kate – į karnavalą 1

Susiruošėt į maskaradą, tačiau neturite karnavalinio kostiumo? Tai gal jūs turite Nevos maskaradinę katę? Skaityti toliau »

Singapūro katės: iš pelenių – į princeses 3

Susipažinkite su pačiomis mažiausiomis pasaulio katėmis - Singapūro katėmis Skaityti toliau »

Interviu su Abisinijos kačių veislyno savininke

Ką žinai apie Abisinijos veislės kates? Skaityti toliau »

Brangiausios pasaulio katės – eksperimentai su laukine gamta 3

Kokios katės yra brangiausios ir kokiomis savybėmis jos pasižymi? Skaityti toliau »

reklama