Kačių sveikata ir priežiūra

Trumpaplaukės, ilgaplaukės ir kitos katės

Trumpaplaukės. Ilgaplaukės. Garbanotosios. „Plikosios“. Tai vis apie kates. Tiksliau, apie kačių kailį. O juk kažkada dauguma kačių buvo trumpaplaukės, jų kailio paskirtis tebuvo saugoti nuo šalčio, karščio ar drėgmės.... Skaityti toliau »

Pasivaikščiojimas su kate 4

Dauguma kačių, skirtingai nei šunys, priešinasi bet kokiam jų laisvės suvaržymui Skaityti toliau »

Kačių senatvė 5

Tik nedidelė dalis kačių sulaukia 15-17 metų, tačiau pasitaiko, kad ir peržengusios šią amžiaus ribą jos jaučiasi puikiai ir gyvena visavertį gyvenimą. Kada priartėja kačių senatvė?.. Skaityti toliau »

Katės kasdienybė: ko jai reikia? 2

Katės, skirtingai nei šunys, nereikalauja iš mūsų daug dėmesio. Kartais atrodo, kad jos pačios gali pasirūpinti savimi. Bet ar tikrai taip?.. Skaityti toliau »

10 kačių mitybos klaidų 3

Labai mylėdami ir lepindami savo augintines kačių šeimininkai kartais padaro joms meškos paslaugą Skaityti toliau »

Katės yra rūpestingos motinos 1

Skirtingai nei kiti gyvūnai, katės yra labai rūpestingos motinos. Jos motiniškai švelniai ir reikliai rūpinasi atsivestais kačiukais, kol šie tampa savarankiški... Skaityti toliau »

Kačių priežiūra rudenį 1

Keičiantis metų laikams, šiek tiek pakinta mūsų augintinių elgesys. Tačiau ryškiausiai matomi augintinių išorės pokyčiai – kačių kailis ne tik praranda švelnumą bei žvilgesį, bet ir labai stipriai šeriasi... Skaityti toliau »

Kai kačiukas tampa katinu 2

Pirmieji katės gyvenimo mėnesiai daro didelę įtaką tolesniam gyvenimui – ankstyvieji kačiuko potyriai parengia dirvą laimingam ir sveikam suaugusios katės gyvenimui. Ką turėtume žinoti apie pirmąsias mažojo plėšrūno dienas?.. Skaityti toliau »

Kačių kraujo grupės 4

Ar katei galima perpilti kito gyvūno kraujo? Teoriškai – ne, tačiau visko pasitaiko. Štai Naujojoje Zelandijoje gelbstint žiurkių nuodais apsinuodijusį katiną šiam buvo perpilta šuns kraujo. Katinas pasveiko, tačiau šis atvejis išskirtinis, nes katei gali netikti net jos gentainių kraujas... Skaityti toliau »

Kačių blusos: matomi ir nematomi priešai 3

Jeigu ant savo katės kailio pastebėjote blusą, gali būti, kad augintinė jų turi visą pulką. O jūsų namų aplinkoje, grindų plyšiuose, katės guolyje ir kitur pilna nematomų priešų – blusų kiaušinėlių, lėliukių... Skaityti toliau »

1 2 3 4 5 6 Kitas »
reklama