Kačių elgsena ir dresūra

Katė: mažas greičio karalius

Kalbant apie kates, nepaprastai tinka žodis greitisi... Skaityti toliau »

Kačių profesijos: nuo paštininkų iki senatorių

Savivaldos rinkimai Lietuvoje pasiekė finišo tiesiąją, netrukus pasveikinsime naujus merus. Ką pasakytumėte, jeigu jūsų miesto meru būtų išrinktas katinas?.. Skaityti toliau »

Kodėl katės mėgsta kartonines dėžutes? 4

Katės pirma pasitaikiusia proga mėgsta šmurkštelėti į kartonines dėžes. Ar jos mėgsta popieriaus ir kartono kvapą? Ar tūno pasaloje, kad pagautų įsivaizduojamą priešą? Kokios yra kačių aistros kartoninėms dėžutėms priežastys?.. Skaityti toliau »

Mice.lt Valentino dienos sveikinimas 5

Pasveikinkim vieni kitus su meilės diena Skaityti toliau »

Paklauskite savo katės: „Kodėl?“

Katės vis nepaliauja stebinti. Ir net kai atrodo, jog savo rainiukę pažįsti kaip nuluptą, vis tiek vieną dieną ima ir iškrečia kažką nepaprasto. Skaityti toliau »

Katės skraiduolės

Amerikietės Brittney Kirk augintinis katinas Sugar (Cukrus), nukritęs iš 320 metrų aukščio, o tai prilygsta 19 aukštų pastatui, liko sveikas ir gyvas. Tai atsitiko prieš keletą metų Bostone (JAV), kai išeidama į darbą ji pamiršo uždaryti langą... Skaityti toliau »

Kam reikalingos kačių parodos? 1

Įdomus sutapimas: spalio paskutinį savaitgalį Čekiją užplūdo šunų ir kačių mylėtojai iš viso pasaulio. Tuo metu Čekijos sostinėje Prahoje vyko Pasaulinė kačių paroda (FIFe), o Brno mieste – Europos šunų čempionatas... Skaityti toliau »

Kačių mandagumo taisyklės 1

Rašytojai, kačių augintojai, patyrę felinologai vis kuria kačių etiketo taisykles. Rimtas ir juokingas. Lakoniškas ir begalinio ilgumo. Ironiškas ir pamokančias. Belieka tikėtis, kad katės laikysis šių taisyklių... Skaityti toliau »

Katės kalba be žodžių 3

Šunų savininkai supranta savo augintinių siunčiamus ženklus – susikalba be žodžių. O kaip yra su katėmis? Ar jų „kūno kalba“ tokia pat išraiškinga kaip šunų? Kokius signalus mums siunčia katės?.. Skaityti toliau »

Pasaulio užkariavimas „pagal kates“

Pasaulio gyventojai laiko milijonus kačių. Labiausiai kates mėgsta JAV ir Indonezijos gyventojai. Lietuvoje šiek tiek daugiau kaip 30 procentų gyventojų laiko arba globoja šalia namų gyvenančias kates... Skaityti toliau »

1 2 3 4 5 6 7 Kitas »
reklama