Kačių reikmenys

Dažniausiai perkamos kačių prekės 4

Naminių gyvūnų augintinių reikmėms Jungtinių Amerikos valstijų gyventojai per metus išleidžia milijardus dolerių. Kadangi amerikiečiai laiko apie 90 milijonų kačių, galime tik numanyti, kiek pinigų iš šios milijardinės sumos jie skiria kasdienei kačių priežiūrai. Suma tikriausiai nemaža, todėl smalsu, kokios prekės dažniausiai perkamos... Skaityti toliau »

Guoliai katėms: estetika ar patogumas? 2

Nors katės dažniausia miega ten, kur joms, o ne mums, patinka, vis tiek pabandykime įrengti savo augintinėms poilsio kampelį. Tai turėtų būti saugi, šilta vieta, kurioje gyvūnas galėtų ne tik ilsėtis, bet ir pasislėpti nuo visokių pavojų ar įkyruolių... Skaityti toliau »

Draskyklės katėms 1

Jeigu norite apsaugoti baldus, užuolaidas ir kitus daiktus, dar prieš įsigydami kačiuką, parūpinkite jam specialią draskyklę nagams galąsti. Skaityti toliau »

Katėms ir šunims gyvybiškai svarbus vanduo 1

Apie vandens reikšmę augintinių sveikatai ir savijautai bei puikius išradimus vandeniui laikyti - automatines girdyklas Skaityti toliau »

Kačių žaislai ir žaidimai 2

Kokie žaidimai domina kates? Idėjos kačių žaidimams ir žaislai, kuriuos galime pasidaryti patys Skaityti toliau »

Naudingi kačių higienos patarimai 1

Kačių šlapinimosi ypatumai, šlapimo dėmių valymo būdai, kaip atpratinti katę šlapintis gėlių vazone ir kiti naudingi patarimai Skaityti toliau »

Kodėl yra svarbu parinkti tinkamą kačių kraiką? 1

Jeigu suaugusi katė nebesinaudoja kraiko dėžute, būtina surasti to priežastį ir ją panaikinti, kol tai netapo įpročiu... Skaityti toliau »

Šepečiai ir šukos katėms – pasrinkite tinkamiausią

Teisingas šukų ar šepečio pasirinkimas yra svarbiausias žingsnis kasdienėje katės priežiūroje. Skaityti toliau »

Namų gamybos priemonės augintinio dėmėms ir kvapams valyti 1

Auginant namuose šunį ar katę atstinka, kaip žinia, įvairiausių „bėdų“, kurias tenka išvalyti kuo greičiau. O jei pasibaigė valiklis? Patariame, kaip pasigaminti valymo priemones namuose iš paprastų ingredientų. Skaityti toliau »

Katžolė – linksmybės ar pavojai

Katžolė - žolinis augalas, sukeliantis katėms stimuliuojantį ir atpalaiduojantį poveikį vienu metu. Koks tai augalas, kaip veikia kates ir kaip galimą jį naudoti, pasakojame straipsnyje. Skaityti toliau »

reklama